STK Temsilcilerinden Nezaket Ziyareti

AK Parti İlçe Başkanı Yakup Doluel, Gümüşay Derneği Başkanı Abdülkadir Mert ve yönetim kurulu üyeleri, Kabaoğuz Derneği Başkanı Mehmet Çelik, Gümüşhacıköy İlim Yayma Cemiyeti Şube Başkanı Abdullah Gedik’ten oluşan sivil toplum teşkilatlarının temsilcileri Gümüşhacıköy Hasan Duman Meslek Yüksekokul Müdürü Dr. Öğretim Üyesi Yusuf Kemal Öztürk’e bir nezaket ziyaretinde bulundular.

Ziyarette Gümüşhacıköy’de yükseköğretimin yaygınlaşabilmesi yolunda yerel dinamiklerle var olan işbirliklerinin arttırılması, yüksekokulun mevcut sorunları ve bu sorunların nasıl çözüleceği gibi konularda görüş alış verişinde bulunuldu. AK Parti İlçe Başkanı ve beraberindeki STK temsilcileri, Gümüşhacıköy Hasan Duman Meslek Yüksekokulu Müdürü Dr. Öğretim Üyesi Yusuf Kemal Öztürk'e eğitimle ilgili konularda her zaman yapılacak çalışmalara destek vermeye hazır olduklarını dile getirdiler.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Gümüşhacıköy Hasan Duman Meslek Yüksekokul Müdürü Dr. Öğretim Üyesi Yusuf Kemal Öztürk, STK temsilcilerine teşekkür ederek, fikir alışverişinin çok faydalı olduğunu belirtti.

DSC_3628

DSC_3630