KURULLAR - KOMİSYONLAR

Yemek Bursu, Üniversite Bursu ve Kısmi Zamanlı Öğrenci Başvuru Değerlendirme Komisyonu

Ünvanı Adı Soyadı Görevi
Doç. Dr. Ramazan SARI Başkan
Dr. Öğretim Üyesi Mustafa KURT Üye
Öğr. Gör. Dr. Oğuz KÖPRÜCÜ Üye
Öğr. Gör. Zeynep SAĞLAMDEMİREL Üye

 

 Yatay Geçiş Değerlendirme, Muafiyet ve İntibak Komisyonu

Ünvanı Adı Soyadı Görevi
Doç. Dr.  Ramazan SARI Başkan
Öğr. Gör. Gamze UZUN Üye
Öğr. Gör. Dr. Oğuz KÖPRÜCÜ Üye

 

 Akademik Teşvik Başvuru ve Ön İnceleme Komisyonu

Ünvanı Adı Soyadı Görevi
Doç. Dr.  Ramazan SARI Başkan
Dr.Öğretim Üyesi Mustafa KURT Üye
Dr.Öğretim Üyesi Alper İŞLEYEN Üye

 

Danışma Kurulu

Ünvanı Adı Soyadı Görevi
Doç. Dr. Ramazan SARI Başkan
Dr. Öğretim Üyesi Mustafa KURT Üye
Öğr. Gör. Dr. Oğuz KÖPRÜCÜ Üye
Öğr. Gör. Gamze UZUN Üye
Yüksekokul Sekreteri Niyazi CULUK Üye
Bilgisayar İşletmeni Adil ALCAN Üye

 

Birim  İç Kontrol Sorumluları

Ünvanı Adı Soyadı Görevi
Öğr. Gör. Fatma ÇITAK Üye
Yüksekokul Sekreteri Niyazi CULUK Üye

 

Birim Risk Koordinatörü

Ünvanı Adı Soyadı Görevi
Öğr. Gör. Fatma ÇITAK Üye

 

Kalite ve Akreditasyon Komisyonu

Ünvanı Adı Soyadı Görevi
Doç. Dr. Ramazan SARI Başkan
Dr. Öğretim Üyesi Mustafa KURT Üye
Dr. Öğretim Üyesi Alper İŞLEYEN Üye
Öğr. Gör. Dr. Oğuz KÖPRÜCÜ Üye
Öğr. Gör. Gamze UZUN Üye
Öğr. Gör. Fatma ÇITAK Üye
Yüksekokul Sekreteri Niyazi CULUK Üye
Bilgisayar İşletmeni Yahya GÜLŞEN Üye
Öğrenci Temsilcisi Yusuf GÖKSU Üye

 

Ölçme ve Değerlendirme Komisyonu

Ünvanı Adı Soyadı Görevi
Dr. Öğretim Üyesi Mustafa KURT Başkan
Dr. Öğretim Üyesi Yasin KARADENİZ Üye
Öğr. Gör. Sevda SAMUR Üye
Öğr. Gör. Bahri Ozan YAMAN Üye
Öğr. Gör. Zeynep SAĞLAMDEMİREL Üye
Öğr. Gör. Yusuf PALA Üye

 

Sürekli İyileştirme Komisyonu

Ünvanı Adı Soyadı Görevi
Öğr. Gör. Burak DOĞANGÜN Üye
Öğr. Gör. Burçin ALKOÇ Üye
Bilgisayar İşletmeni Murat OKUYUCU Üye
Öğrenci Temsilcisi Emine İŞCANLI Üye

 

Toplumsal Katkı Komisyonu

Ünvanı Adı Soyadı Görevi
Doç. Dr. Ramazan SARI Başkan
Dr. Öğretim Üyesi Mustafa KURT Üye
Öğr. Gör. Dr. Oğuz KÖPRÜCÜ Üye
Öğr. Gör. Gamze UZUN Üye
Öğr. Gör. Hakan YILDIRIM Üye
Öğr. Gör. Nurettin BİLMEZ Üye
Yerel Eylem Grubu Derneği Fatma İRTEGÜN Üye
KYK İlçe Müdürü Murat DUZCU Üye
Gümüşhacıköy Ticaret ve Sanayi Odası Sekreteri Tamer KISA Üye
Öğrenci Temsilcisi Canan YAVUZ Üye

 

Kalite Öğrenci Temsilcileri

AD SOYAD PROGRAM
SEDEF KAŞIKÇI BANKACILIK VE SİGORTACILIK
EBRU KILIÇ MALİYE
SILA SELEN ÇUHADAR ÇAĞRI MERKEZİ HİZMETLERİ