Büro Hizmetleri ve Sekreterlik Bölümü
Ünvan - Ad Soyad E-Posta Dahili
Dr. Öğr. Üyesi Melike Turhan melike.cetiner@amasya.edu.tr 2824
Öğr. Gör. Alper İşleyen alper.isleyen@amasya.edu.tr
Öğr. Gör. Engin Aydın engin.aydin@amasya.edu.tr 2804
Öğr. Gör. Oğuz Köprücü oguz.koprucu@amasya.edu.tr 2830
Finans Bankacılık ve Sigortacılık Bölümü
Ünvan - Ad Soyad E-Posta Dahili
Dr. Öğr. Üyesi Ramazan Sarı ramazan.sari@amasya.edu.tr 2825
Öğr. Gör. Burak Doğangün burak.dogangun@amasya.edu.tr 2825
Öğr. Gör. Burçin Alkoç burcin.alkoc@amasya.edu.tr 2807
Öğr. Gör. Erol Şimşek erol.simsek@amasya.edu.tr 2806
Öğr. Gör. Fatma Çıtak fatma.citak@amasya.edu.tr 2811
Öğr. Gör. Hakan Yildirim hakan.yildirim@amasya.edu.tr 2831
Öğr. Gör. Hüseyin Bahadır huseyin.bahadir@amasya.edu.tr 2806
Öğr. Gör. Mustafa Kurt mustafa.kurt@amasya.edu.tr 2819
Öğr. Gör. Yasin Karadeniz yasin.karadeniz@amasya.edu.tr 2823
Öğr. Gör. Yusuf Pala yusuf.pala@amasya.edu.tr 2819
Öğr. Gör. Zeynep Sağlamdemirel zeynep.ozturk@amasya.edu.tr 2804
Yönetim ve Organizasyon Bölümü
Ünvan - Ad Soyad E-Posta Dahili
Öğr. Gör. Bahri Ozan Yaman bahri.yaman@amasya.edu.tr 2803
Öğr. Gör. Gamze Uzun gamze.uzun@amasya.edu.tr 2825
Öğr. Gör. Nurettin Bilmez nurettin.bilmez@amasya.edu.tr 2823
Öğr. Gör. Nurullah Öztürk nurullah.ozturk@amasya.edu.tr 2803
Öğr. Gör. Sevda Samur sevda.samur@amasya.edu.tr 2804