Gümüşhacıköy Hasan Duman Meslek Yüksekokulu Yönetimi
Ünvan - Ad Soyad E-Posta Dahili
Yüksekokul Sekreteri Niyazi Culuk niyazi.culuk@amasya.edu.tr 6203
Büro Hizmetleri ve Sekreterlik Bölümü
Ünvan - Ad Soyad E-Posta Dahili
Bilgisayar İşletmeni Murat Okuyucu murat.okuyucu@amasya.edu.tr 2809
Teknisyen Ali Akcüre ali.akcure@amasya.edu.tr 2809
Muhasebe Birimi
Ünvan - Ad Soyad E-Posta Dahili
Bilgisayar İşletmeni Yahya Gülşen yahya.gulsen@amasya.edu.tr 2822
Yardımcı Hizmetler(Temizlik İşleri)
Ünvan - Ad Soyad E-Posta Dahili
Hizmetli Gökçe Karadaş gokce.karadas@amasya.edu.tr 2808
Hizmetli Selda Bıyık selda.biyik@amasya.edu.tr 28 00
Sürekli İşçi Ali Bolkan ali.bolkan@amasya.edu.tr 2814
Sürekli İşçi Ali Demirel ali.demirel@amasya.edu.tr 2808
Sürekli İşçi Deniz Damlar deniz.damlar@amasya.edu.tr 2808
Sürekli İşçi Mehmet Deniz mehmet.deniz@amasya.edu.tr 2808
Sürekli İşçi Selda Özkoparan selda.ozkoparan@amasya.edu.tr 2808
Yazı İşleri Birimi
Ünvan - Ad Soyad E-Posta Dahili
Sekreter Adil Alcan adil.alcan@amasya.edu.tr 2805